Äriühingud Eestis
Raamatupidamine
Muud teenused
Maksud Eestis
Kasulikud lingid
KKK
Esita küsimus
Kontakt
 
ex nihito nihet
loe lähemalt »

  OÜ Autente tutvustus
Osaühing Autente kollektiiv tegeleb valmisfirmade müügiga 1993. aastast ja raamatupidamise teenuste osutamisega 1994. aastast. Võime julgelt väita, et oleme üks staašikaim ja kogemusterikkaim äriteenuste büroo Eestis. Meie abil on oma äri alustanud rohkem kui 8000 firmat.

Oleme kaasaegse suhtumisega kliendikeskne ja antud volituste piires kliendi huve maksimaalselt kaitsev ettevõte. Kliendile antavad soovitused põhinevad kehtival õigusel, kohtu- ja menetluspraktikal ning meie kollektiivi pikaajalisel kogemusel.

OÜ Autente peamised tegevusvaldkonnad on: valmisfirmade müük, raamatupidamise teenuste osutamine ning konsulteerimine äriõiguse, raamatupidamise ja maksustamise alal. Lisaks eeltoodule nõustame oma kliente äriühingute omandamise, ühinemise, jagunemise ja likvideerimise küsimustes.

Meie konsultantide tugevaks küljeks on hea kommunikatsioonivõime ja oskus töötada ühtse meeskonnana. Büroo personal on suhtlemisaldis, töötajad valdavad lisaks eesti keelele inglise, vene, saksa, itaalia ja soome keelt.

Oleme veendunud, et meie poolt pakutavad teenused aitavad teil saavutada maksimaalselt soovitud tulemust.

Lugupidamisega,

OÜ Autente


« Tagasi avalehele